Kaliště 2010

28.06.2010 10:11

Dne 26.6.2010 náš sbor vyrazil na soutěž do Kaliště. Náš tým se skládal ze čtyř družstev.

Jedno družstvo bylo ženské druhé mužské a další dvě byli dětské. Po tradičním nástupu a upřesnění pravidel se na start připravili místní děti a po nich šlo naše dětské družstvo a pak po dalších družstvech dětí šlo na řadu naše druhé dětské družstvo. Když odběhali děti, tak běželi ženy a pak muži. Za naše ženské družstvo běželi: Tereza Súkeníková(koš),Jana Pejchalová(spoj),strojníka nám běžel Roman Bruknar ,béčkařku jsme si museli půjčit od žen z Kaliště, Iva Bruknarová(rozdělovač),Aneta Myslivcová(proud),Kamila Máchová(proud)

Jejich čas l 28sekund byl na 2.místo.(zlato nám uniklo o fous). Tato soutěž se naším chlapům nepovedla,protože jim upadl koš. A tím byli diskvalifikováni. Po doběhnutí dětí, žen a mužů se vybíralo sedm nejlepších časů s žen a mužů a o osmé družstvo se losovalo. Tohle bylo mimo soutěž . Naše ženy se do této osmičky dostali a skončili na 5.místě. Mohli jsme vyhrát pohár starosty. Získali jsme 2., 4 a 5.místo.