starosta a velitel
 

Datum Předseda Velitel
12.10.1873  Antonín Novák  Antonín Svoboda
20.12.1874  Antonín Novák  Josef Novák
31.05.1877  Antonín Novák  Alb. Michalíček
03.11.1878  Antonín Novák  František Spurný
18.01.1880  Antonín Novák  Antonín Svoboda
15.05.1881  Antonín Novák  Josef Charamza
28.01.1883  Antonín Novák  Josef Hromádka
02.06.1884  Antonín Novák  Antonín Svoboda
25.03.1890  Antonín Novák  Adolf Prokop
22.05.1892  Antonín Novák  Karel Steineiger
20.12.1896  Antonín Novák  Josef Křička
03.11.1901  Bohumil Štolc  Josef Křička
29.02.1903  Bohumil Štolc  Jan Farkač
06.05.1906  Jan Kaml  František Jablonský
28.07.1948?  ?  Antonín Krupička
01.05.1951  Antonín Krupička  Jaroslav Krajnhanzl
30.12.1954  Antonín Kašík  Jaroslav Krajnhanzl
08.01.1951  ?  Jaroslav Krajnhanzl
16.02.1953  ?  Josef Stojan
14.01.1972  ?František Šafránek?  Oldřich Tejkal
03.05.1976  Josef Stojan  Oldřich Tejkal
19.12.1977  Josef Moravec  Oldřich Tejkal
1985  Boleslav Dlouhý  Oldřich Tejkal
28.01.2005  Luboš Berger  Vít Kubát
13.01.2006  Luboš Berger  Tomáš Vápeník
03.03.2007  Luboš Berger  Roman Bruknar
16.01.2010  Miloslav Čapek  Roman Bruknar
21.01.2012  Boleslav Dlouhý  Roman Bruknar
16.01..2016  Zdeněk Pejchal  Roman Bruknar