11. května - Bezděkov

První okrsková soutěž pořádaná SDH Bezděkov. Vzhledem k deštivému počasí byl plánovaný běh 100m překážek zrušen.
Umístění:  Muži - 3. místo Děti - 1. místo

Dopravu vody na soutěž i pomoc při její realizaci zajišťoval náš sbor.

18. května - Babice

Soutěž, kde nás reprezentoval pouze dětský tým. A velmi úspěšně a přitom je čekaly překážky, které doposud ve sboru netrénovali.
Umístění:  Děti - 3. místo

8. června - Světlá nad Sázavou

Této noční soutěže se zúčastnili dokonce pět týmů. Dva dětské týmy, tým ženský a dva týmy mužů. Soutěže se účastnili i hasiši se Spišské Nové Vsi (bohužel pro ně, byli zvyklí běhat kratší tratě s dvěma B hadicemi). Děti zaběhli skvěle všechny běhy. Ženám se ani s pomocí hostující hasičky ze Světlé první běh nevydařil, při druhém se jim již čas počítal. Muži už běželi za plné tmy pouze s veřejným osvětlením.

Umístění:  Děti A - 3. místo, Děti B - 2. místo, Ženy - 4. místo, Muži A - 9. místo, Muži B - 13. místo